052-627-3746

שירות לקוחות א'-ה' 10:00-21:00

משלוחים מהירים

לכל רחבי הארץ

האתר מאובטח

במערכות SSL וPCI להגנה מירבית

קונסולות Xbox ONE

בחרתם לקנות את הקונסולה מבית מייקרוסופט MICROSOFT – אקס בוקס וואן. בחירה מעולה, תוכלו למצוא אצלנו את כל מגוון קונסולות האקס בוקס  וואן XBOX ONE שקיימות בשוק במחירים הכי זולים שיש!

כל דגמי האקס בוקס וואן במחירים הזולים בארץ

אצלנו בקומיגיימז תוכלו למצוא את כל דגמי האקס בוקס וואן.

כאן בקטגוריה תוכלו למצוא את כל דגמי האקס בוקס וואן הקיימים בשוק, האקס בוקס וואן אס ( xbox one s ), האקס בוקס וואן אס אול דיגיטל ( xbox one s all digital ) והאקס בוקס וואן איקס ( xbox one x  ).

הדגם הרגיל והבסיסי של האקס בוקס וואן אס בגרסת האול דיגיטל מגיע בנפח של TB 1 ללא כונן דיסקים – ניתן להריץ עליו אך ורק משחקים שירדו בצורה דיגיטלית, משחקים פיזיים לא יעבדו עליו.  המכשיר מגיע עם מעבד 8-core Jaguar CPU at 1.75GHz, זכרון RAM פנימי של GB 8  וכרטיס גרפי 12 CUs (914MHz) 1.23 TF GPU. מחירו זול משאר הדגמים אך הוא ללא כונן ולא תומך ברזולוציית ה K4 במשחקים.

הדגם הנוסף הוא אקס בוקס ONE S TB1 עם כונן דיסקים, דגם זה זהה לדגם האול דיגיטל מלבד היותו בעל כונן דיסקים וניתן לרכוש משחקים פיזיים בחנות ולהריץ אותם על המכשיר, גם מכשיר זה לא תומך ברזולוציית ה K4 .

הדגם האחרון הוא האקס בוקס וואן איקס – xbox one x   דגם זה הינו היוקרתי בסדרה ומגיע עם מפרט חזק יותר עם מעבד:  8-ליבות Jaguar “Evolved” CPU at 2.3GHz, נפח TB1 וזכרון פנימי של 12GB of GDDR5 RAM, מאיץ גרפי 40 CUs (1,172Mhz) 6 TF GPU. דגם זה תומך ברזולוציית 4K Ultra במשחקים יקר יותר משאר הדגמים אך נחשב לדגם החזק ביותר שיצא בקטגוריית האקס בוקס וואן. 

אם חשוב לכם לקנות את המכשיר הזול ביותר ואתם מתכוונים לשחק רק פורטנייט היינו ממליצים לכם לרכוש את דגם הXbox One S. אם אתם מעוניינים לשחק במשחקים עם חברים אנו ממליצים על דגם האקס בוקס וואן אס. ואם יש לכם תקציב גבוה יותר ואתם רוצים לקבל את המכשיר הכי חזק שקיים בקטגוריה זו היינו ממליצים על אקס בוקס וואן איקס.