052-627-3746

שירות לקוחות א'-ה' 10:00-21:00

משלוחים מהירים

לכל רחבי הארץ

האתר מאובטח

במערכות SSL וPCI להגנה מירבית

כל מה שאתם צריכים לדעת על Resident Evil Village

רגע לפני היציאה, כל מה שחשוב לדעת לפני שמתחילים לשחק ב-Resident Evil Village

חיכינו, ציפינו והמשחק החדש של Resident Evil ממש מעבר לפינה. אז מה מצפה לנו במשחק ההמשך בסדרת האימה הגדולה בכל הזמנים?

הנה כל מה שאנחנו יודעים על Resident Evil Village.

Resident evil village

Resident Evil Village  הינו המשחק השמיני בסדרת Resident Evil והוא המשך ישיר למשחק האחרון בסדרה. העלילה עוקבת אחר אית'ן ווינטר שמתאושש ממאורעות המשחק הקודם ומנסה לשקם את חייו עם אשתו מיה ובתם התינוקת רוזמרי. העלילה מסתבכת כאשר כריס רדפילד (גיבור המשחקים הקודמים בסדרה) נכנס לביתם, רוצח את מיה וחוטף את רוזמרי לכפר מזרח אירופאי מוזר. דמותה של ליידי דימיטרסקו, ערפדית, עשוייה להיות הכוכבת של המשחק אך היא רק חלק קטן ממה שהולך לקרות. 

Resident Evil Village צפוי לצאת ב-7 למאי השנה. המשחק היה אמור לצאת לXbox Series S|X ולפלייסטיישן 5, אך בסוף הוא יוצא גם לXbox One, פלייסטיישן 4 ולמחשב.

 

 

 

קיבלנו הצצה לשני משחקי דמו של Resident Evil. הם יצאו בלעדית לפלייסטיישן 5 עם הגבלות של מתי וכמה אפשר לשחק בו. למרות ההגבלות למדנו רבות על אופי המשחק. בדמו הראשון אית'ן מגיע לאיזור כפרי ונלחם באיש זאב ובדמו השני אית'ן חוקר את טירתה של ליידי דימיטריסקו, נלחם בשדים בצינוק שלה ומנסה לברוח מאחת מבנותייה.

במרכז הסיפור של Resident Evil Village עומד אית'ן אשר מגיע לכפר במזרח אירופה במטרה להציל את ביתו רוזמרי. נראה שהיא נחטפה על ידי כריס רדפילד שגם הרג את אישתו של אית'ן, מיה. כריס הינו הגיבור של המשחקים הקודמים. לא ברור בדיוק מה קורה, האם כריס נהפך לרע או שמשהו אחר מתרחש? האם הוא נשלט על ידי משהו או שמכריחים אותו בדרך כל שהיא לעשות את הדברים שהוא עושה? 

כשאית'ן מגיע לכפר הוא מגלה שכל האנשים בו נרצחו והכפר שורץ אנשי זאב הנקראים Lycans. אית'ן מגלה שביתו רוזמרי נמצאת בטירתה של ליידי דימיטריסקו והוא מנסה למצוא דרך להכנס, אך נלכד על ידי דמות בשם הייזנברג ונלקח למי שנראים כשליטי האזור. אית'ן שוחרר וניצוד על ידי הייזנברג ולבסוף מצליח להיכנס לטירתה של דימיטריסקו כדי להתעמת עימה ועם שלושת בנותייה העל טבעיות.  ממה שאנו יודעים לפי המפה ופרטים נוספים, זה שלכל נבל במשחק יש אזור משלו שאית'ן אמור לפלוש פנימה כדי לנצח אותם ולהגיע לנבל הראשי בסיפור. 

 

 

 
 
Resident evil villageResident evil village קניה מכירה
למרות שנראה כי המשחקיות של Resident Evil Village  דומה למשחקיות של המשחק הקודם בסדרה, הפעם ישנם יותר אויבים, תחמושת, ירי והפחדים נובעים מהתמודדות עם איומים מרובים בקרבות נפץ, במקום לחשוש ממה שמעבר לפינה. מידי פעם עדרים של אנשי זאב יתקפו וכדי להילחם בהם תצטרכו להשתמש במלכודות כמו פצצות, מוקשים וחביות מתפוצצות. ההרגשה היא שהמשחק שונה רבות מקודמו Resident Evil 7.
בשונה מהמשחק הקודם, בו יכלת לשלב חפצים מסויימים כדי ליצור תחמושת וחיים, במשחק הזה תצטרכו לפתוח משאבים חדשים כדי ליצור פריטים חשובים שיעזרו לכם לשרוד. בנוסף, לעומת משחקים קודמים, הפעם תוכלו לפגוש את דיוק, סוחר שימכור לכם אספקה ושדרוגים. המטבע במשחק נקרא לי ותוכלו למצוא אותו על גופות אוייבכם. בנוסף תוכלו למצוא אוצרות במפה ולמכור אותם לדיוק. 

Resident Evil Village צפוי להיות שונה מכל מה שאנחחנו מכירים מסדרת Resident Evil. עם חידושים גרפיים, עלילה מפתיעה ומטלטלת ואוייבים מטרידים. ללא ספק Resident Evil Village יהיה המשחק הכי מפחיד שיצא בסדרת המשחקים בכל הזמנים. 

המשחק זמין החל מה-7/5 לפלייסטיישן 5, פלייסטיישן 4, Xbox Series S|X ולXbox One. 

חושבים שיש לכם אומץ להתחיל לשחק? 

להזמנת המשחק לחצו כאן!

 

Resident evil village

כתיבת תגובה

0
0 item
עגלת המשחקים שלי
Empty Cart