052-627-3746

שירות לקוחות א'-ה' 10:00-21:00

משלוחים מהירים

לכל רחבי הארץ

האתר מאובטח

במערכות SSL וPCI להגנה מירבית

כל מה שאתם צריכים לדעת על biomutant

רגע לפני היציאה, כל מה שחשוב לדעת לפני שמתחילים לשחק ב-Biomutant

Biomutant הוא אולי אחד מהמשחקים שנדחו הכי הרבה פעמים בעשור האחרון ועדיין, המידע עליו עדיין קצת מטושטש. אז רגע לפני היציאה שלו לעולם (סוףסוף) אנחנו עושים לכם קצת סדר בבלאגן

ביומיוטנט הזמנה מוקדמת

BioMutant היא אגדת קונג פו אפוקליפטיות המתרחשת בעולם פתוח, עם מערכת לחימה ייחודית בסגנון אומנויות לחימה המאפשרת לך להלחם בצורה ייחודית בעזרת היכולת לפתח את הדמות שלכם במגוון מוטציות.

מגפה הורסת את הארץ, עץ החיים מדמם והשבטים מפולגים. העולם בטלטלה – האם אתה מושיעו או שמא תוביל אותו לגורל חשוך עוד יותר?

 

מערכת קרב חדישה

Biomutant הולך להציג בפנינו מערכת קרב חדישה אשר תכלול מגוון אפשרויות קרב כמו:

אומנויות לחימה – מערכת קרב אשר תאפשר לכם חופש תנועה וזריזות בשילוב ירי.

מכות וכוחות מהמוטציות שלך או לימוד צורות לחימה חדשות של וונג – פו אשר יוסיפו כל הזמן לבחירות שלכם וידאגו שהלחימה לעולם לא תתיישן או תמאס עליכם.

 

משחק שמתפתח לכל כיוון

במהלך המשחק תוכל לשדרג ולשנות מחדש את המבנה הגנטי של הדמות שלך כדי לשנות את צורת ההסתכלות על המשחק שלך. זה ישפיע כמובן על התכונות ובנוסף לכך, חשיפה לזיהום ביולוגי בעולם תוביל למוטציות כמו צב הצורה ובועות הריריות, בעוד שחשיפה לרדיואקטיביות שנמצאת בבונקרים מהעולם הישן תשפיע על נפשך והמוטציה שלך תקבל כוחות כמו טלקינזיס, ריחוף ועוד.

 

שדרגו את עצמכם למקסימום

בBiomutant אתה חופשי לחלוטין ליצירת כלי נשק חדשים, תוכל להתאים חלקים כדי ליצור נשק ייחודי משלך כמו אקדחים, רובים ורובי ציד או תוספים שמועילים לשיפור כלי הנשק כמו ברגים או מסור חשמלי המופעלים על ידי סוללות. יש אפילו דמויות שתפגוש שיעצבו עבורך דברים מגניבים, כמו כנפיים ביוניות, גאדג'ט קפיצה ואפילו יאפשרו לך לשנות את האוטומטון שלך – הפכו את הגרוטאות שלכם לאביזרים וכלי נשק!

ביומיוטנט כנפיים ביוניות

תתכוננו להרפתקאות עוצרות נשימה

בBiomutant  אתה חופשי לחלוטין כשאתה מצייד את הדמות שלך אבל לא רק כשמדובר בבחירת כלי נשק שיצרת, אלא גם באיזה סוג ציוד בחרתם להצטייד. כל אביזר יפתח לכם אזורים שונים במפה למשל בעזרת מסכת גז ומיכל חמצן תוכלו לחקור את האזורים המתים, בעזרת בגדים עמידים תוכלו לחקור אזורים קריוניים או שתצטיידו בציוד מגן והלחמו ביצורים מזוהמים ביולוגיים, הבחירה בידיכם.

 

חקרו עולם פתוח ומלא חיים

בביומיוטנט קיים חופש לחקור את העולם ואת מה שנמצא מתחת לפני השטח ברגל, ברכיבה, באופנוע ים ואפילו בכדור פורח. חקור את שטחי הבר הגוססים, את

המנהרות ואת רשתות הבונקרים של העולם התחתון, ומצא את דרכך במעלה ההרים או מחוצה להם. יש המון תגליות שצריך לגלות, מסתורין, יצורים להלחם איתם ודמויות מוזרות לפגוש בעולם התוסס והצבעוני הזה של ביומיוטנט!

ביוטמיוטנט עתיד לצאת ב25/05/2021 אחרי שנדחה מספר פעמים. המשחק יוצא לפלייסטיישן 4, אקס בוקס ולמחשב.

0
0 item
עגלת המשחקים שלי
Empty Cart